0 553 931 21 49 - 0 258 431 52 25 Buldan Denizli

Denizli Profil Üretimi

Gelişen teknoloji beraberinde yapı ve yedek parça sektörünün her geçen gün biraz daha büyümesiyle, bu alanda  ihtiyaç duyulan parçalara da talep artmaktadır. Bu noktada demir-çelik alanındaki her ürünün dayanıklı olması gerekliliği en çok dikkat edilen kriterlerden biridir. Büyük ya da küçük tüm proje ve yapılarda insan yaşamı söz konusu olduğu için ihtiyaç duyulan her parçanın yüksek kalitede olması gerekir.

 

Kaliteyi ve iş gücünü bir nebze olsun hafifletmek için demir profillerin kullanımı büyük oranda artış göstermektedir. Demir profil nedir? sorusunun yanıtı kadar demir profilin kullanım alanları ve işlevinin de neler olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

 

Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan ve binaların, çelik konstrüksiyonların içinde bulunan profillerin, hayatımızın her alanında kullanıma uygunluğu mevcuttur. Özellikle az veya çok katlı binalarda tercih edilen ürünlerdir. Bunun yanı sıra çelik konstrüksiyonlarda da kullanımı yaygındır. Demir profillerin en önemli özelliği paslanmaz yapısı ve dayanıklılığıdır. Büyük projelerde kullanılmasının en önemli sebebi kuşkusuz bu özelliğinden kaynaklanmaktadır.

 

Kare, dikdörtgen, kutu, elips, galvanizli ve özel şekilli gibi birçok seçeneği bünyesinde barındıran demir profiller, çeşitlerine göre kullanım alanlarında farklılık içermektedir. Otomotiv sanayiden endüstriyel alanlara, mobilya sektöründen inşaat sektörüne kadar birçok alanda kullanımı mevcut olan bu ürünler, beyaz eşyalarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Buldan Metal olarak Denizli profil üretimi hizmetlerimizi sürdürüyor, müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol

BİZE ULAŞIN

+90 553 931 21 49 - 0 258 431 52 25

Cumhuriyet Mah. A. Cevat Buldanlıoğlu cd. No:1/1
Buldan Denizli