0 553 931 21 49 - 0 258 431 52 25 Buldan Denizli

BULDAN METAL

 

Buldan Metal, müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini ilke alan kalite odaklı seçkin üretici firmaların ürünleriyle değişen teknolojik koşullara ayak uydurarak geniş ürün portföyü ile hizmet vermeye devam etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 1.kalite malzemelerini sürekli olarak stoklarında bulunduran Buldan Metal, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere birçok ürünü müşterilerine sağlamaktadır.

 

Firmamız, eksiksiz sonuçlandırdığı projeler ile metal işleme sektörünün istikrarlı, güvenilir ve yenilikçi markası olarak yoluna devam etmektedir. Buldan Metal, müşteri memnuniyeti her zaman en üst düzeyde tutarak, verimlilik ve kalite ekseninde yurtiçinde gerçekleşen çok büyük projelerin vazgeçilmez bir parçası olmayı başarmıştır. Elde edilen bu başarılar neticesinde uluslararası projelerde güçlü üretim altyapımız ve hizmet kalitemizle müşteri gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde gelişmiştir.

 

Firmamız, gerçekleştirmiş olduğu projelerde kazanmış olduğu tecrübeleri, projelendirme ve üretim aşamalarına aktaran bilgi akışı sistemimiz sayesinde, metal işleme sektörünün parlayan yıldızı olmayı başarmıştır. Kendi alanlarında uzman, tecrübeli ve dinamik iş gücüne sahip olan firmamız, sürekli kendini yenileyen teknik altyapısı ile uluslararası alanlardaki atılımları için sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol

BİZE ULAŞIN

+90 553 931 21 49 - 0 258 431 52 25

Cumhuriyet Mah. A. Cevat Buldanlıoğlu cd. No:1/1
Buldan Denizli