0 553 931 21 49 - 0 258 431 52 25 Buldan Denizli

Demir Profil

Demir profil, kullanım alanları itibariyle çok da yabancı olmadığımız bir malzemedir. Özellikle her tür yapıda kullanılan materyaller olmaları, hayatımızın çok da dışında olmadığını gösteriyor. Geniş kullanım alanlarına sahip olan, neredeyse her tür binanın ve de özellikle çelik konstrüksiyonların olmazsa olmaz bir parçasıdır. Bu yüzden de aslında pek çoğumuzun bildiği, belki adını bilmediği bir malzeme olarak ifade edilebilir. Kullanıldığı alanları ise sadece yapılar ile sınırlandırmak mümkün değildir.

 

NPI demir olarak da ifade edilen demir profil, standart üretim ebatlarına göre 80/400 mm ölçülerinde olmaktadır. Boyu ise 6 metre olarak standartlaştırılmıştır. Bununla birlikte üretiminde bu tür detaylar, müşteri talebine göre değişiklik gösterebilir. Hem ambalajlama hem de ölçülendirme müşteri isteklerine göre şekillenebilir. Bu sebeple de konusu, esnek ve firmaya özel nitelik kazanır.

 

Demir profil denildiğinde, ilk olarak akla yapılar gelmektedir ancak demir profillerin kullanım alanları elbette ki sadece yapılar ile sınırlı değil. Bununla birlikte yedek parça sektöründe de çokça kullanılırlar. Makine parçalarında ve özellikle tarım araçlarında, sağlam bir malzeme olması sebebi ile çokça tercih edilir. Ayrıca vinç sanayi gibi özel alanlarda da kullanılabildiği unutulmamalıdır.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol

BİZE ULAŞIN

+90 553 931 21 49 - 0 258 431 52 25

Cumhuriyet Mah. A. Cevat Buldanlıoğlu cd. No:1/1
Buldan Denizli